PAR MUMS

Uzņēmuma īpašnieks Gvido Leiburgs ir ar vairāk kā 20 gadu profesionālo pieredzi, mācījies pie labākajiem skolotājiem  Vācijā, Zviedrijā un Latvijā, praktizējis pie E.Neilanda SIA “LABIE KOKI”, kopis kokus un tāmējis labiekārtošanas darbus SIA “Alejas projekti”, mācījis arboristus Ērgļu arodvidusskolā un Bulduru dārzkopības vidusskolā, Meža dienestā strādājis par meža ekologu, A/S “Latvijas valsts meži” Kalsnavas kokaudzētavā  vadījis stādu audzēšanu un arborētumā rūpējies par lielāko koku kolekciju A – Latvijā. Latvijas  Kokkopju – Arboristu biedrības dibinātājs, biedrs, Latvijas Dendrologu biedrības viceprezidents.

Uzņēmums KOKU EKSPERTS ir pirmais specializētais ārpus meža augošu koku novērtēšanas uzņēmums Latvijā, kas šogad nosvinēja 7 gadu jubileju. Mums visiem ir viena kopīga aizraušanās – koki. Tādēļ mēs esam par kokiem, par alejām, parkiem un dārziem!

Mums patīk tas, ko mēs darām! Mēs esam jaunu un izglītotu profesionāļu komanda, kas redz jēgu savam darbam – cilvēki var mierīgi gulēt, iet uz darbu, spēlēties  vai lasīt grāmatu koku paēnā un koki var ilgstoši augt, priecējot mūs visus.