PAR MUMS

SIA KOKU EKSERTS jau 10 gadi!

Uzņēmuma īpašnieks – dārznieks, arborists, dendrologs, ekologs Gvido Leiburgs ir ar vairāk kā 20 gadu profesionālo pieredzi, mācījies pie labākajiem skolotājiem  Vācijā, Zviedrijā un Latvijā, praktizējis pie E.Neilanda SIA “LABIE KOKI”, kopis kokus un tāmējis labiekārtošanas darbus SIA “Alejas projekti”, mācījis arboristus Ērgļu arodvidusskolā un Bulduru dārzkopības vidusskolā, Meža dienestā strādājis par meža ekologu, A/S “Latvijas valsts meži” Kalsnavas kokaudzētavā  vadījis stādu audzēšanu un arborētumā rūpējies par lielāko koku kolekciju A – Latvijā. Latvijas  Kokkopju – Arboristu biedrības dibinātājs, valdes loceklis, Latvijas Dendrologu biedrības biedrs.

Uzņēmums KOKU EKSPERTS ir pirmais specializētais ārpus meža augošu koku novērtēšanas uzņēmums Latvijā.  Mūs aicina uz izcilākajiem Latvijas dārziem un stādījumiem – Vērmaņdārzs, prezidenta pils dārzs, Kanālmalas apstādījumi Rīgā, Renķa un Tilta dārzs Ventspilī, Daugavpils parki, Iecavas parks, Raiņa parks Liepājā, Krustpils parks, īpaši aizsargājamās alejas, dižkoki, ārvalstu diplomātisko pārstāvniecību dārzi. 

Mums patīk tas, ko mēs darām, jo mūs vieno kopīga aizraušanās – koki. Tādēļ mēs esam par kokiem, par alejām, parkiem un dārziem! KOKU EKSPERTS ir jaunu un nobriedušu profesionāļu komanda, kas redz jēgu savam darbam – cilvēki var mierīgi gulēt, iet uz darbu, spēlēties vai lasīt grāmatu koku paēnā, un koki var ilgstoši augt, priecējot mūs visus.