preces kokiem

  • NIEDRU PAKLĀJI / NIEDRU ŽOGI – ruļļos, h 2 m un garums 6 m. Garāki un platāki, kā vairumam tirgotāju! Labākais veids kā izvairīties no stumbru bojājumiem un nodrošināt koku ilgtspēju. Niedru paklāji, ir ļoti labs eko materiāls stumbru bandāžai, galvenokārt pret saules apdegumiem, bet noder pret viegliem stumbra mehāniskiem bojājumiem, vislabākais no bandāžas materiāliem, regulē temperatūru gan vasarā, gan ziemā. Nereti plastikāta materiāli, ko izmanto bandāžai mizas temperatūru paaugstina līdz 50 grādiem, kas protams nav labi, bet niedru paklājā reti tā paŗsniedz 25 grādus. Niedru paklāji kalpo 3-5 gadi, bet bambusa līdz 10 gadiem. Noteikti jāizmanto augststumbra kokiem, kļavām, skābaržiem, dižskābaržiem, liepām. Paklājus izmanto arī kā norobežojošo materiālu, stiprinot, piemēram, pie žoga utml., lai ātri piesegtu nevēlamus skatus. Pēdējā gadījumā gan rekomendēju bambusa paklājus.  Aizsargā arī pret sāls suspensijas izgulsnēšanos uz koka stumbra.
  • BAMBUSA PAKLĀJI / BAMBUSA ŽOGI – ruļļos, h 2 m un garums 5 m – kalpos ilgāk par niedru paklājiem!
  • Sakņu aizsardzības (pretsakņu) paneļi TRG Root Guiding Tile / Deep Root –  h 60 cm, pl. 60 cm – ļoti ērti lietojami, izturīgi polimērmateriāla paneļi ar sakņu novirzīšanas funkciju uz leju, tādā ziņā labāki par plēvēm un gludajiem pretsakņu materiāliem. Ideāls risinājums, ka novirza koka saknes uz leju, lai neizcilā cietos iesegumus (bruģis, asfalts utt.), nebojā komunikācijas un, kad tiek veikts ceļu vai komunikāciju remonts, netiek bojātas koka saknes. Montāža ļoti viegla un ērta, tos savienojot vienu ar otru.
  • Koku sakņu kamolu enkurošanas sistēma BIO TREELOCK 35 – koku sakņu kamolu enkurošanas sistēma ar 3 metāla enkuriem. Enkurojot kamolus, jums nevajag mietus vai atsaites, kas traucē teritorijas apsaimniekošanā. Sakņu enkuri, tas ir moderni, stabili un ainavā iederīgi. Bio – nozīmē, ka štropes (baltā krāsā) augsnē pakāpeniski sadalās, kad koks jau ir nostabilizējies ar savu sakņu sistēmu.
  • PAR CENĀM UN PIEGĀDI INTERESĒTIES:
  • leiburgs@gmail.com vai pa tālruni +371 29135557